• Detail firmy

Jana Novotná

Základní popis

Zakázkové zhotovování strojových výšivek a firemních log na různé druhy materiálů.

Adresa

Pardubická 463
533 52 Srch

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46519807

Výrobky, činnosti

Výšivky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 154 390
E-mail: beno.pce@seznam.cz
WWW: www.vojenske-nasivky.cz

Kontaktní osoba

Jana Novotná - Majitel

Další firmy v oboru

Zakład Przetwórstwa Czyściwa Technicznego Seweryn Rosa

Naše firma se zabývá prodejem použitých oděvů a výroba bavlněných tkanin a technické bílé a barevné. Naše firma má vlastní dopravu, která umožní snadnější kontakt se zákazníkem. Naše firma poskytuje svým zákazníkům self-třídění oblečení. Také v naší nabídce máme Prodej oblečení a lůžkoviny tabulky.

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.