• Detail firmy

Jana Marková

Základní popis

Společnost se zabývá výrobou kovových odznaků o proměru 32mm. Tyto odznaky se dají využít například na ozdobení textilu. Jsou jak výborným reklamním předmětem, tak i referenčním a sběratelským.

Adresa

Purkyňova 750/8
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46997741
Rok založení:  2000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba připínacích kovových placek o průměru 32mm, jsou jak výborným reklamním předmětem, tak i referenčním a sběratelským.

Kontaktní údaje

E-mail: kovoveplacky@email.cz
WWW: kovoveplacky.cz

Kontaktní osoba

Marková Jana - Majitel

Mobil: +420 607 931 345
Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

Zakład Wielobranżowy REJMAN S.C. J.A.M.H Rejman

Rejman Firma se specializuje na výrobu police a regály na prezentaci zboží. Naše stojany jsou vyrobeny na individuální objednávku pevných materiálů. Celá prášková barva podle RAL palety barev. Příkladné verze regálů ve formě košů, s policemi z ocelového plechu, s sítí na koše a přívěsky, děrovaného plechu pro zavěšení články v blistrech a smíšené.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.