• Detail firmy

Jana LIPSKÁ

Základní popis

Výuka jazyků - angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, čeština pro cizince, firemní a individuální výuka.

Adresa

Platnéřská 90/13
110 00 Praha 1 - Staré Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48060844
DIČ:  CZ6561130686
Rok založení:  1994

Výrobky, činnosti

Nabízíme jazykové kurzy, pomaturitní studium.

Výuka jazyků - angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština, čeština pro cizince, firemní a individuální výuka.

Kontaktní osoba

Jana Lipská - Majitel

Telefon: +420 224 812 821
Mobil: +420 777 131 167
E-mail: info@its-jazyky.cz
WWW: www.its-jazyky.cz
Další firmy v oboru

PhDr. ILONA ŠPRCOVÁ

Poskytuji komerční i soudní překladatelské a tlumočnické služby, specializuji se na angličtinu a ruštinu. Překlady a tlumočení AJ a RJ zajišťuji včetně soudního ověření. Překládám a tlumočím rovněž mezi oběma cizími jazyky napřímo.

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.