• Detail firmy

Jana Kratochvilová

Základní popis

Prodáváme nátěrové hmoty, barvy, laky a fasádní barvy Primalex, Balakom, produkty řady Vivechrom, Johnston's, Het, HB Body. Dále nabízíme široké služby kolorovacího centra Primalex. ---------------------------------------------------------------

Adresa

Věžní 473/5
785 01 Šternberk

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73942677

Výrobky, činnosti

Prodej nátěrových hmot a laků

Kontaktní osoba

Jana Kratochvílová - Majitel

Mobil: +420 776 222 811
Další firmy v oboru

WEST Sp. z o.o.

Vyrábíme předsměsi a barviva na plasty. Také jsme distribuovat barevných koncentrátů a barviva na plasty. Naše produkty jsou k dispozici v kontinuálním prodej v široké škále barev.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.

Chembet Bogdan Trzonek

Gelcoatů a topcoaty naše firma vyrábí vysoce kvalitní suroviny, které v průběhu procesu jsou navíc ventiloval s cílem získat co nejlepší kvalitu. Míšení a provzdušňování se provádí v míchačce, přičemž použití škrabákové a míchadla zařízení a za sníženého tlaku proti čerpadla dává vynikající výsledky.