• Detail firmy

Jana Krátká

Základní popis

Nabízíme širokou nabídku bytového textilu, jako jsou záclony, závěsy i panely na okna. V nabídce máme záclony bílé, balkónové komplety, barevné záclony, moderní záclony, dětské záclony a mnoho dalšího.

Adresa

Lipoltice 45
533 64 Lipoltice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61993034
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Panely a rolety.

Kontaktní údaje

E-mail: jana.yty@seznam.cz
WWW: zaclony-bytovytextil.cz

Kontaktní osoba

Jana Krátká - Majitel

Mobil: +420 776 733 435
E-mail: jana.yty@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspěch je postaven na aktivity zaměřené na spokojenost zákazníka. Pozvat je poskytovat širokou škálu obchodů, které ve standardní nabídka zahrnuje více než 150 modelů, lze jej přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Dekorace mohou být navrženy pro různé velikosti okna.

Eva Bőhmová

Věnuji se zakázkové textilní výrobě, se specializací na patchwork a quilting. Dále vyrábím nástěnné dekorace, obrazy a tapisérie. Kromě přikrývek, polštářů a ubrusů nabízím rovněž šití dětských dek a zavinovaček. Hledáte originální dárek nebo zajímavý doplněk do bytu? Neváhejte mě kontaktovat. Nabízím krásné kousky, šité s láskou.

BS - textil s.r.o.

Naše společnost se zabývá prodejem bytového textilu a potahových látek. V naší nabídce najdete různé typy potahových, dekoračních a závěsových látek, čalounické galanterie a bytového textilu. Dodáváme nehořlavé látky pro hotelový program - závěsy, potahy, blackout, matracoviny. Zajišťujeme prodej tkanin pro autobusy a vlaky. Nabízíme technické textilie.