• Detail firmy

Jana Komers Svobodová

Základní popis

Nabízíme výběr toho nejlepšího,co se ve světě aromaterapie vyskytuje od našich i zahraničních renomovaných značek, dále například potravinové doplňky.

Adresa

Vinohradská 55
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15345505
DIČ:  CZ6853071533

Výrobky, činnosti

Potravinové doplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 911 337
E-mail: info@aromaterapie-praha.cz
WWW: aromaterapie-praha.cz

Kontaktní osoba

Jana Komers Svobodová - Majitel

Další firmy v oboru

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

NATIG s.r.o.

Naše společnost je distributorem italské přírodní kosmetiky na bázi vodních řas GUAM. Dodáváme širokou škálu masážních olejů a krémů, bahenní zábaly, gely s mořskými řasami, vyhlazující a zpevňující krémy a mnoho jiného. Navštivte naše stránky a vyberte si z katalogů nabízených produktů.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.