• Detail firmy

Jana Kocianová

Základní popis

Výroba a prodej aromatických svíček.

Adresa

Husova 87
664 01 Řícmanice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46137891
DIČ:  CZ6653180039
Rok založení:  1992
Roční obrat:  200000
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Aromatické svíčky

Vyrábíme a prodáváme aromatické svíčky. Kouzlo našich svíček je neodolatelným zážitkem, který zútulní interiér vašeho domova. Nabízíme Vám zde jedinečný design svíček firmy Jana Kocianová (svicky-jk).

Kontaktní údaje

E-mail: info@svicky-jk.cz
WWW: svicky-jk.cz

Kontaktní osoba

Jana Kocianová - Majitel

Mobil: +420 603 814 403
E-mail: info@svicky-jk.cz
Další firmy v oboru

PETR HRDLIČKA - SÝRY

Prodáváme kvalitní sýry balené i krájené. Kromě klasického prodeje sýrů, mléčných výrobků, lahůdek, raw tyčinek a dalšího zboží, prodáváme dárkové balíčky. Můžete si vybrat již z hotových balíčků nebo Vám jej připravíme dle Vašeho přání a v požadované ceně. Veškeré zboží pečlivě vybíráme, abychom mohli nabízet jen prvotřídní a kvalitní zboží. Vybrané produkty rádi dovezeme.

ČERMÁKOVÁ ALENA - Dekorace interiérů

Specializujeme se výrobou dekorací do interiérů. Poskytujeme konzultace při výběru vhodné dekorace. Nabízíme výrobu dárkových košů na zakázku i pro firmy.

Jaroslava Fadrná - Květinka BELLIS

Květinový servis Brno. Zajišťujeme prodej květin a dodávku květinové výzdoby pro firemní prostory. Nabízíme řezané, pokojové i venkovní květiny, umělé květy, sušené květy, zahradnické substráty, hnojiva, postřiky a přípravky na výživu rostlin. V naší prodejně nalezete rovněž široký sortiment keramických, proutěných a plechových obalů, svíček, aromatických olejů a různé dárkové a dekorační zboží.