• Detail firmy

Jana Kašparová

Základní popis

Výroba pracovních a maskáčových oděvů.

Adresa

Na Závodí 173
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  40692973
DIČ:  CZ6559050201

Výrobky, činnosti

Výroba pracovních a maskáčových oděvů.

Kontaktní údaje

Mobil: 721 270 634
E-mail: kasparovajanna@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jana Kašparová - Majitel

Mobil: 737 172 909
Další firmy v oboru

HOTOVÝ ANTONÍN

Činnost firmy je zaměřena na výrobu pracovních a ochranných oděvů z kvalitních materiálů z Anglie. Jsme výhradním výrobcem pro německou společnost Grevotex. Pro dlouhodobé zakázky hledáme nové subdodavatele pro výrobu pracovních a ochranných oděvů - profesionální a solidní šičky pro šití na zakázku, které zaškolíme. Materiál dodáme. Pro více informací nás kontaktujte.

REDNO Šumava, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem lepené celokožené dámské a pánské obuvi. Nabízíme curlingovou, střeleckou, zimní, letní, celoroční a pracovní obuv. Obuv je ručně šitá, kožená a vyrobená na zakázku za velmi příznivé ceny. Naše výrobky dodáváme v úplném velikostním sortimentu nebo jednotlivě dle čísla.

Jana Pindurová - ochranné pracovní oděvy a prostředky

Specializujeme se na výrobu a prodej pracovních a outdoorových oděvů. Dodáváme softshelové pracovní kalhoty, pracovní softshelové bundy, pracovní fleecové vesty, reflexní zateplené bundy, protipořezové bundy, montérkové blůzy, nepromokavé kombinézy, pracovní pláštěnky, gastro pracovní oděvy, jednorázové pracovní kombinézy a mnoho dalšího. Poskytujeme náhradní plnění.