• Detail firmy

Jana Jedličková

Základní popis

Nabízíme služby tvorba webových stránek a e-Shop obchodů. Optimalizujeme webové stránky pro vyhledávače, SEO optimalizace. Tvorba webdesign, Corporate Identity. Copywriting, promo, PR články. Beroun, Praha, Ostrava, Brno, Olomouc, Plzeň, celá ČR.

Adresa

V Hlinkách 650/25
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88260666
DIČ:  CZ8560090737
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  2
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

E-mail: info@webyexpress.cz
WWW: www.webyexpress.cz

Kontaktní osoba

Jana Jedličková - Majitel

Mobil: +420 722 626 063
E-mail: info@webyexpress.cz
Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.

FORTV s.r.o.

Zabýváme se tvorbou webových prezentací a video spotů pro firemní, nebo osobní účely. Nabízíme video, webové nebo grafické služby. Vymyslíme a natočíme promo video pro prezentaci Vaší firmy na internetu nebo soukromé účely. Vytvoříme pro Vás webové stránky, firemní identitu, loga a další.