• Detail firmy

Jana Holásková

Základní popis

Pomoc při odvykání kouření metodou biorezonance pomocí přístroje Bicom. Bezbolestná metoda bez vedlejších účinků vhodná pro každého kuřáka.

Adresa

Na Valtické 688/55
691 41 Břeclav

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76468577
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odvykání kouření StopNikotin - biorezonance Bicom

Přestat kouřit a nekouřit je dnes jednoduché díky odvykání kouření moderní metodou biorezonance v centrch StopNikotin: Brno, Břeclav, Hodonín. Tato metoda je vhodná pro každého kuřáka, je bezbolestná, bez vedlejších účinků a trvá necelou hodinu.

Kontaktní údaje

E-mail: stopnikotin@seznam.cz
WWW: www.stopnikotin.com

Kontaktní osoba

Jana Holásková - Majitel

Mobil: +420 777 303 232
E-mail: stopnikotin@seznam.cz
Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.