• Detail firmy

Jana Hoffmanová

Základní popis

Agentura Mytok se zabývá službami pro malé i velké firmy, rodiny a domácnosti. Bližší informace o poskytovaných službách naleznete na našich stránka i s kontaktními telefoními čísly. Oslovte nás s vaší nabídkou.

Adresa

Žižkova 492/IV
566 01 Vysoké Mýto

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75390663

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví

Poskytování služeb pro zemědělství, zahradnictví, rybníkařství, lesnictví a myslivost. Úklid a čištění.

Kontaktní údaje

E-mail: info@mytok.cz
WWW: www.mytok.cz

Kontaktní osoba

Jana Hoffmanová - Jednatel

Mobil: +420 776 791 814
E-mail: info@mytok.cz

Radek Protych - Jednatel

Mobil: +420 776 791 814

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTO SHINE

Specializujeme se na profesionální mytí a čištění aut. Díky kvalitním přípravkům, které používáme, poskytneme Vašemu vozu tu nejlepší péči. V případě zájmu Vaše auto odvezeme a po vyčištění přivezeme zpět. Máme nejlepší ceny v Pardubicích!

BIOSFOR, s.r.o.

Zabýváme se výrobou stimulátorů růstu a vývoje rostlin, např. HERGIT, SUNAGREEN, REXAN a M-SUNAGREEN. Rovněž se zabýváme produkcí hnojiv a prostředků pro bezpečné čištění aplikační techniky. Více na našich internetových stránkách.

David Soukup

Nabízíme širokou škálu služeb v oblasti úklidu kanceláří, bytových jednotek, domů, obchodů, průmyslových budov atd. Umyjeme pro Vás okna a jiné prosklené plochy, vyčistíme fasády vysokotlakovým strojem WAP, postaráme se o koberce, podlahy, dlažby i čalounění, vyčistíme dřevěný nábytek, vypereme záclony, závěsy či provedeme generální úklid a mnoho dalších služeb.