• Detail firmy

Jana Gajdzicová

Základní popis

Společnost se specializuje na prodej přírodních produktů z Aloe Vera. Nabízí nízkofrekvenční pulsní magnetoterapii, krystaloterapii a reiki.

Adresa

Jablunkovská 413
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70611181
Rok založení:  2001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej přírodních produktů určených k léčení, přednášky k léčitelství, financí, zdravé bydlení, zdravotní potíže, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 558 993 858
Mobil: +420 734 301 899
Mobil: +420 733 798 294
E-mail: chalcedonovy.strom@seznam.cz
WWW: www.svetlo-budhy-zahrada.estranky.cz

Kontaktní osoba

Jana Gajdzicová - Majitel

Další firmy v oboru

Obchody Milota s.r.o.

Specializujeme se na přímý dovoz a prodej léčivých bylin, superpotravin a přírodních doplňků stravy. Dovážíme zelené doplňky stravy, léčivé byliny a rostliny, léčivá semínka a oleje, peruánské byliny a kapsle, přírodní rostlinné silice, včelí pyl, plody rakytníku, relaxační ušní svíce, polštáře s pohankovými slupkami, lněné výlisky, lněný olej panenský, Bio zelená mladá pšenice a mnoho dalšího.

EK-trade s.r.o.

Dovoz a prodej čerstvých řezaných bylinek z Izraele. Velkoobchod a maloobchod s mátou, bazalkou, rozmarýnem, tymiánem, koriandrem, estragonem, mini saláty, jedlými orchidejemi a dalšími. Rozvoz bylinek do barů, restaurací, domácností.

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

Zabýváme se dovozem a distribucí přírodních produktů. Nabízíme produkty pro podporu tělesné, psychické a energetické rovnováhy. V naší nabídce naleznete přírodní detoxikační kúry, magnesium v prášku, zelené potraviny v prášku, medicinální houby, ájurvédské ovocné plody, nepražené kakaové boby, směs semen na klíčení, peruánské byliny a superpotraviny, himalájská sůl, přírodní léčivé emulze apod.