• Detail firmy

Jana Flores

Základní popis

Velkoobchod - ručně vyráběné doplňky z Peru: náušnice z kokosu, tagua doplňky, náhrdelníky, náramky, přívěsky na klíče, dýmky, popelníky atd. - originální doplňky propracovány až do úplného detailu s atraktivním designem

Adresa

Jeřábová 1352
263 01 Dobříš

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87602725
DIČ:  CZ8857191255

Výrobky, činnosti

Velkoobchod - ručně vyráběné doplňky z Peru:

náušnice z kokosu, tagua doplňky, náhrdelníky, náramky, přívěsky na klíče, dýmky, popelníky atd. - originální doplňky

Kontaktní údaje

E-mail: exoticbeauty.cz@gmail.com

Kontaktní osoba

Bc. Jana Flores - Majitel

Mobil: +420 739 302 480
E-mail: jana.flores1907@gmail.com.
Další firmy v oboru

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Marcela Bohuslavová

Moje původní profese je bylinářka, profesionálně se bylinkám věnuji již více než 15 let. Poskytuji bylinné poradenství, prodávám přírodní bylinné čaje, bylinnou kosmetiku, aromaterapii, drahé kameny, svíčky, vonné tyčinky a mnoho dalšího. O bylinkách rovněž přednáším. Nabízím jednorázové přednášky i kurzy.