• Detail firmy

Jana Bryndová - JB PRODUCTION

Základní popis

Vedení mediálních tréninků a kurzů. Nabídka mediálního servisu, poradenství a klasického PR pro firmy zaměřené na umění komunikace a prezentace.

Adresa

Bubenská 441/5
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63635046

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Vedení mediálních tréninků a kurzů. Nabídka mediálního servisu, poradenství a klasického PR pro firmy zaměřené na umění komunikace a prezentace.

Kontaktní údaje

E-mail: jana@mediatraining.cz

Kontaktní osoba

Jana Bryndová - Majitel

Mobil: 777 288 584
E-mail: jana@mediatraining.cz
WWW: www.mediatraining.cz
Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

STANISLAV BARTOŇ

Nabízím služby týkající se oceňování vozidel, včetně historických. Dále ocenění například movitého majetku, strojů a strojírenských technologií. Analýzy dopravních nehod včetně ADR. Znalecké posudky v ekonomice, strojírenství a dopravě.