• Detail firmy

Jana Bryndová - JB PRODUCTION

Základní popis

Vedení mediálních tréninků a kurzů. Nabídka mediálního servisu, poradenství a klasického PR pro firmy zaměřené na umění komunikace a prezentace.

Adresa

Bubenská 441/5
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63635046

Výrobky, činnosti

Poradenské, právní a konzultační služby

Vedení mediálních tréninků a kurzů. Nabídka mediálního servisu, poradenství a klasického PR pro firmy zaměřené na umění komunikace a prezentace.

Kontaktní údaje

E-mail: jana@mediatraining.cz

Kontaktní osoba

Jana Bryndová - Majitel

Mobil: 777 288 584
E-mail: jana@mediatraining.cz
WWW: www.mediatraining.cz
Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.