• Detail firmy

Jana Borošová

Základní popis

Návrh a realizace interiérového designu dětských pokojů a koutků pro děti. Nabízíme také online prodej originálního a exkluzivního dětského nábytku

Adresa

Luční 25
267 27 Halouny

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75497573
DIČ:  CZ7555202578
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Interiérová designérka

Návrh a realizace interiérů

Kontaktní údaje

E-mail: jana@spinkylinky.cz
WWW: www.spinkylinky.cz

Kontaktní osoba

Jana Borošová - Majitel

Mobil: +420 602 809 572
E-mail: jana@spinkylinky.cz
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

Libor Košař

Naše firma se zabývá výrobou kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto zhotovujeme moderní a kvalitní nábytek dle Vašeho vkusu a přání. Nábytek na míru přímo od výrobce dodáme i smontujeme. Věříme, že budete spokojeni.