• Detail firmy

Jana Bartošová

Základní popis

Květiny. Ovocné a okrasné stromy a keře. Hnojiva, substráty. Postřiky proti chorobám a škůdcům. Květníky, obaly. Aranžování

Adresa

Lomená 377
382 03 Křemže

Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41903293

Výrobky, činnosti

Aranžování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 380 741 729
E-mail: bromelia@centrum.cz
WWW: www.bromelia.prodejce.cz

Kontaktní osoba

Jana Bartošová - Jednatel

Mobil: +420 739 015 948

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Pavla Kostohryzová - Květinářka

Nabízím kompletní služby v oboru floristky. Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně a snažím se splnit zakázky tak, aby předčily Vaše očekávání. Vytvořím květinové výzdoby a dekorace do hotelů, penzionů, do firem i úřadů. Zabývám se svatební výzdobou, včetně poskytnutí květinové poradny.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.