• Detail firmy

Jan ZEMAN

Základní popis

Nabízíme průmyslové nátěrové hmoty akrylátové, polyuretanové a syntetické. Provádíme míchání autolaků včetně poradenství. Prodáváme odmašťovače, lepidla na autoskla, odrezovače, antikorozní a průmyslové polyuretanové barvy.

Adresa

Mánesova 780
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16716094
DIČ:  CZ5801290154
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Nátěrové hmoty Klatovy

Nabízíme široký sortiment nátěrových hmot od renomovaných firem z tuzemska i zahraničí. Pro měření odstínu nátěrové hmoty využíváme spektrometr.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 316 386
Mobil: +420 602 420 813
Fax: +420 376 316 386
E-mail: info@colorzeman.cz
WWW: www.colorzeman.cz

Kontaktní osoba

Jan Zeman - Majitel

Další firmy v oboru

PEŠEK technology spol. s r.o.

Prodej a servis stříkacího zařízení Wagner. Nabídka vybavení lakoven a poradenství v oblasti aplikace barev, nátěrových systémů a stříkacích zařízení. Zaškolení obsluhy a údržby, opravy.

A.Thermo s.r.o.

Firma nabízí prodej příslušenství k osobním a užitkovým automobilům. Dále laky, mořidla, oleje, opravné prostředky (např. retušovací tužka, balzám na kůži, voskový tmel), ředidla, šelaky. Z autodoplňků například stěrače, žárovky, výfukové komponenty.

DOLEŽAL - družstvo - autolaky

Zabýváme se prodejem průmyslových laků a příslušenství pro lakýrníky. Nabízíme, autolaky, motolaky, tmely, matovací přísady, brusné a matovací pasty, leštěnky, vosky, technické spreje, ochranné nástřiky ve spreji, ochranné overaly a masky pro lakýrníky, mycí pasty na ruce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž míchání autolaků a plnění sprejů odstínem barvy Vašeho auta.