• Detail firmy

AUTOGLANC finish s.r.o.

Základní popis

Čištění interiérů automobilů osobních, dodávkových a nákladních Obnova hlubokého lesku laku strojním leštěním Odstranění škrábanců a oděrek a drobných poškození laku Ochrana laku karoserie automobilu tvrdým voskem Odstranění nežádoucích látek

Adresa

Vančurovo náměstí 309
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01651269

Výrobky, činnosti

Čištění interiérů aut

Kontaktní údaje

WWW: www.autoglanc.cz/

Kontaktní osoba

Jan Zámečník

Mobil: +420 608 909 036

EVA JAROTKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.