• Detail firmy

Jan Zajíc KRBY-KAMNA

Základní popis

Dodávky teplovzdušných a teplovodních krbů. Široký výběr obkladových materiálů - mramor, přírodní pískovec a kachloví. Prodej vložek Hajduk, teplovodních vložek, mřížek, kamen, zahradních krbů Norman a veškerého příslušenství. On-line prodej zboží.

Adresa

1. Máje č.122
739 61 Třinec

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73194921

Výrobky, činnosti

krbové vložky

Kontaktní údaje

E-mail: jan.zajic@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Zajíc - Majitel

Mobil: 602 542 064
E-mail: jan.zajic@seznam.cz
WWW: www.krby-trinec.cz/kontakt.html

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.

Zdeněk Latka

Činnost firmy je zaměřena na komplexní služby v oblasti voda-plyn-topení. Naší instalatéři, plynaři a topenáři jsou pravidelně školeni a na veškeré práce, které provádějí, mají příslušná osvědčení. K práci používáme kvalitní atestovaný materiál se zárukou 24 měsíců, na práci poskytujeme záruku 60 měsíců. Soustředíme se především na akce menšího a středního charakteru v celém Ostravském regionu.