• Detail firmy

Jan Zahradník

Základní popis

Provádíme kompletní montáže a prodeje plotů a oplocení. Realizujeme oplocení zahrad, domů a firem, živé ploty. Zpracování ve 3D programu

Adresa

Mezno - Lažany 17
257 86 Lažany

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87337711

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní montáže a prodeje plotů

Provádíme kompletní montáže a prodeje plotů a oplocení. Realizujeme oplocení zahrad, domů a firem, živé ploty. Zpracování ve 3D programu

Kontaktní údaje

E-mail: zahradyjaz@seznam.cz
WWW: www.zahradyjaz.cz

Kontaktní osoba

Jan Zahradník - Majitel

Mobil: 602 770 992

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

Ing. Josef Houdek

Specializujeme se na dodávky garážových a průmyslových vrat, vjezdových brán, pohonů pro vrata a brány, plotových systémů, plastových oken, rolovacích systémů, římských rolet, látkových rolet, markýz, hliníkových pergol, sítí proti hmyzu, centrálních vysavačů, shozů na prádlo.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.