• Detail firmy

Jan Vršan

Základní popis

Veškeré zednické a stavební práce-výstavba RD,projektová dokumentace,zateplení fasád,oplocení RD,opěrné zídky,zahradní architektura,dlažby,obklady,základy,hrubé stavby,sádrokartony,omítky, štuky,instalaterské práce,zámečnické práce.

Adresa

Lidové nám.247
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75915251
DIČ:  CZ8310152741

Výrobky, činnosti

zednické a stavební práce

Kontaktní údaje

E-mail: jvrsan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Vršan - Majitel

Telefon: 604 870 167
E-mail: jvrsan@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Tureček & Halíř - Podvrty s.r.o.

Zabýváme se prováděním prací pomocí speciální bezvýkopové technologie s vrtací soupravou Vermeer. Nabízíme řízené horizontální podvrty a svařování HDPE potrubí.