• Detail firmy

Jan Vojta

Základní popis

Revize elektroinstalací v domácnostech, v průmyslu.

Adresa

Kolonie 462
530 06 Svítkov

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72466669

Výrobky, činnosti

Elektroinstalace

Kontaktní údaje

E-mail: revizeonline@gmail.com
WWW: revizeonline.shop1.cz

Kontaktní osoba

Jan Vojta - Majitel

Mobil: +420 777 760 844
E-mail: revizeonline@gmail.com
Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

ELEKTRO-SERVIS mont s.r.o.

Specializujeme se na elektromontážní práce, hromosvody, revize třídy A a B bez omezení napětí či údržbu a revize VN zařízení. Nabízíme školení a zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. Jsme spolupracujícím partnerem společnosti PRE.