• Detail firmy

Jan Vojta - Polosoft Computer

Základní popis

Nabízíme výrobu, servis a prodej výpočetní techniky včetně oprav monitorů a tiskáren. Instalujeme software. Zajišťujeme tonery, barvicí pásky a inkous

Adresa

V Chobotě 988/3
251 01 Říčany

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45785830

Výrobky, činnosti

Servis výpočetní techniky

Kontaktní údaje

Telefon: 777 215 079
E-mail: polonium@sendme.cz
Další firmy v oboru

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.