• Detail firmy

Jan Vobinuška

Základní popis

Provozujeme digitální a ofsetovou tiskárnu. Barevné a černobílé kopírování a tisk. Nabízíme výrobu letáků, vizitek, plakátů, pozvánek, samolepek.

Adresa

Brigádníků 2573
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04584058

Výrobky, činnosti

Tisk, grafika, reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 025 045
E-mail: toptiskarna@gmail.com
WWW: www.toptiskarna.cz

Kontaktní osoba

Jan Vobinuška - Majitel

Mobil: +420 739 025 045
Další firmy v oboru

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Typodesign s. r. o.

Nabízíme služby moderní ofsetové tiskárny, která je vybavená technologií Heidelberg s tiskem do formátu B2. Zpracování zajišťujeme ve vlastním grafickém DTP studiu s technologií osvitu CTP.

TISKÁRNA HEMALA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1990. Kromě ofsetového tisku, na který se specializujeme především, provádíme i vysoce kvalitní digitální tisk. Zakázky realizujeme pohotově a rychle, za ty nejlepší ceny. Disponujeme špičkovým technologickým zázemím a kvalifikovanými odborníky se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Objednávejte on-line nonstop a využijte náš on-line kalkulátor ceny.