• Detail firmy

Jan Vintr

Základní popis

Provádím veškeré kominické, zednické a klempířské práce, drobné tesařské práce, kompletní pokrývačské a stolařské práce.

Adresa

Lipovec 293
679 15 Lipovec

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76597831

Výrobky, činnosti

Kominické, zednické a klempířské práce

Provádím veškeré kominické, zednické a klempířské práce, drobné tesařské práce, kompletní pokrývačské a stolařské práce.

Kontaktní údaje

E-mail: komivint@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Vintr - Majitel

Mobil: +420 728 425 235
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

Michael Vybíral - střechy, krovy, pergoly

Stavíme kvalitní nosné konstrukce - krovy, stropy, provádíme jejich rekonstrukce včetně demontáže. Pokládáme střešní krytiny včetně difúzní fólie, montujeme střešní okna. Podbíjíme podhledy. Realizujeme dodávku střechy na klíč. Působíme v okrese Brno.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.