• Detail firmy

Jan Vichta

Základní popis

Provádíme ozvučování a osvětlení kulturních akcí, elektro servis a výrobu, nabízíme pronájem zvukové techniky a radiostanic.

Adresa

Wolkerova 392/13
391 02 Sezimovo Ústí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75405415

Výrobky, činnosti

Provádíme ozvučování a osvětlení kulturních akcí

Provádíme ozvučování a osvětlení kulturních akcí, elektro servis a výrobu, nabízíme pronájem zvukové techniky a radiostanic.

Kontaktní údaje

E-mail: jvsound@seznam.cz
WWW: www.jvsound.cz

Kontaktní osoba

Jan Vichta - Majitel

Mobil: 725 329 880
Další firmy v oboru

Martinec a syn - elektroinstalace

Zabezpečujeme komplexní služby související s elektroinstalací, např. revize elektrických zařízení, instalaci elektrických topných systémů, využití LED svítidel, rekonstrukce elektroinstalací a další práce.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.