• Detail firmy

Jan Vicenec

Základní popis

Nabídka grilování selat a prasat přímo na místě u zákazníka. K dispozici mám vlastní gril a vlastní dřevo. Prodej naložených selat ke grilování.

Adresa

Hrabišín 185
788 04 Hrabišín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48437212

Výrobky, činnosti

Grilování selat

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 979 214
E-mail: grilvic@seznam.cz
WWW: www.grilvic.wz.cz

Kontaktní osoba

Jan Vicenec - Majitel

Mobil: +420 777 979 214

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Libor Demeter

Nabízíme služby v oblasti cateringu. Zajišťujeme pořádání různých oslav, sportovních mítinků. Pořádáme grilování nebo dodáme čerstvé uzené potraviny. Poskytujeme somelierské služby.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

A. C. S. CATERING Plzeň

Poskytujeme kompletní služby v oblasti cateringu. Zajistíme Vaše společenské, sportovní a firemní akce, jako jsou večírky, oslavy, svatby, oslavy narozenin apod. Provozujeme kantýnu a jídelnu v průmyslovém areálu IPPE mezi Kyšicemi a Dýšinou u Plzně. Nabízíme rovněž dovoz teplých jídel.