• Detail firmy

Jan Vacík

Základní popis

Nabízíme klempířské a pokrývačské práce i montáže střešních oken. Provádíme rekonstrukce a stavby střech, izolace střech a montáže klempířských prvků.

Adresa

Všeruby 153
330 16 Všeruby

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64878961
Rok založení:  1996

Výrobky, činnosti

Nabízíme klempířské a pokrývačské práce i montáže všech druhů střešních oken. Provádíme rekonstrukce a stavby střech, izolace střech a montáže klempířských prvků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 720 135 318
E-mail: j.vacik@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jan Vacík - Majitel

Mobil: +420 731 081 158
Další firmy v oboru

Jiří Reinvart

Nabízíme rekonstrukce rodinných domů, bytových jader a koupelen, vnitřní stavební úpravy či montáže sádrokartonu. Provádíme zámečnické, malířské, betonářské, instalatérské a klempířské práce. Realizujeme půdní vestavby, pokládku podlah i začištění

Stavební práce Tomáš Pruner

V rámci naší stavební činností provádíme pokrývačské, tesařské a klempířské práce. Realizujeme kompletní střechy včetně oprav, dále pak montáže sádrokartonu a pokládku dřevěných podlah. Se stavební činností máme bohaté zkušenosti a získali jsem mnoho spokojených zákazníků. Garantujeme kvalitu a spolehlivost. Neváhejte nás kontaktovat.

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.