• Detail firmy

Jan Tvrdoň

Základní popis

Poskytování bezpečnostních služeb, fyzické ochrany, převozu peněz a ostrahy objektů. Prodej bezpečnostních doplňků, montáž zabezpečovacích systémů.

Adresa

Na Městečku 33
517 43 Potštejn

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73984957
DIČ:  CZ8203015700

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní služby

Kontaktní údaje

E-mail: info@psecurity.cz
WWW: www.pcsecurity.cz

Kontaktní osoba

Jan Tvrdoň, Dis - Majitel

Mobil: +420 777 034 855
Mobil: +420 777 034 855
E-mail: info@psecurity.cz
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.