• Detail firmy

Jan Tůma

Základní popis

Kompletní polygrafická výroba, digitální tisk malo i velkoformátový, ofsetový tisk, potisk materiálů. Knihařské zpracování. DTP příprava, grafika a web.

Adresa

Janovská 371
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74660195
DIČ:  CZ7707100511
Rok založení:  2008
Počet zaměstnanců:  4
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tiskárna Arteus Media

vizitky, vstupenky, pozvánky, letáky, pohledy, plakáty, prospekty,samolepky, firemní tiskopisy, samopropisovací formuláře.Polep, CLV, potisk materiálů

Kontaktní údaje

E-mail: jt@arteus.cz
E-mail: et@arteus.cz
WWW: tiskplus.cz

Kontaktní osoba

Eva Tůmová

Mobil: +420 777 231 452
E-mail: et@arteus.cz
Další firmy v oboru

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.