• Detail firmy

Jan Tůma

Základní popis

Konzultace a školení ohledně produktů společnosti Apple. Poradenství a služby zaměřené na Hardware i Software.

Adresa

U libeňského pivovaru 2430/8
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  04150571
  • Služby

Výrobky, činnosti

Apple školení a konzultace

Konzultace a školení ohledně produktů společnosti Apple. Poradenství a služby zaměřené na Apple hardware (iPhone, iPad, Mac) a software (iOS, OS X, iWork, iLife, Aperture, Xcode, Swift a další). Konzultace pro začátečníky i pokročilé uživatele.

Kontaktní údaje

E-mail: jan@tooma.cz
WWW: www.tooma.cz
Skype: toomacz
 Facebook stránka

Kontaktní osoba

Jan Tůma - Majitel

Mobil: +420 722 750 219
E-mail: jan@tooma.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

František Šulc

Poskytujeme komplexní služby v oblasti oceňování - nabízíme oceňování nemovitých věci, jako jsou byty, rodinné domy, pozemky, věcná břemena, rekreační objekty, průmyslové a zemědělské objekty apod. Zajišťujeme kupní smlouvy, znalecké posudky, návrhy na vklad do Katastru nemovitostí, daňová přiznání atd. Součástí nabízených služeb je poradenství v oboru stavebnictví.