• Detail firmy

Jan Trpka

Základní popis

Nabídka stavební činnosti - montáž sádrokartonů, revitalizace panelových domů + montáže plastových oken. Prodej PL oken, garážových vrat, žaluzií a zimních zahrad. Poskytujeme úklidové služby RAINBOW včetně čištění interieru aut. Znalectví v oboru.

Adresa

Mírová 34
357 09 Habartov

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87086638

Výrobky, činnosti

Montáž sádrokartonů

Kontaktní údaje

E-mail: ht-stavby@centrum.cz
WWW: www.htstavby.stranky1.cz

Kontaktní osoba

Jan Trpka - Jednatel

Mobil: +420 777 831 939
Další firmy v oboru

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Petr Vondruška

Zajišťujeme truhlářskou výrobu bytového i kancelářského nábytku, zahradního nábytku, pergol i zahradních domků. Soustředíme se na výrobu oken, dveří a vrat, na jejich renovaci a výrobu replik. našem truhlářství vyrábíme obývací stěny,