• Detail firmy

Jan Trávníček

Základní popis

Provádění montáží a servisu klimatizací, tepelných čerpadel a domácích i průmyslových chlazení.

Adresa

Tvarožná 44
664 05 Tvarožná

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76095339

Výrobky, činnosti

Provádění montáží a servisu klimatizací

Kontaktní údaje

E-mail: travnicek@jetiklima.cz
WWW: www.jetiklima.cz

Kontaktní osoba

Jan Trávníček - Majitel

Mobil: 777 648 439
Další firmy v oboru

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.

GIOMETAL s.r.o.

Věnujeme se zakázkové kovovýrobě a produkci vzduchotechnických komponentů a potrubí. Nabízíme služby pálení CNC plazmou, lisování kovů a výroby výlisků, svařování oceli (MIG/MAG, TIG, AUTOGEN) a povrchové úpravy kovů - práškové lakování, žárové zinkování, galvanické zinkování, cínování, fosfátování, niklování, chromování a černění.