• Detail firmy

Jan Tomeš

Základní popis

Nabídka kouzelníka pro všechny, vždy a kdekoli.

Adresa

Raisova 1817
547 01 Náchod

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75454394

Výrobky, činnosti

Kouzelník

Nabídka kouzelníka pro všechny, vždy a kdekoli. Nyní stačí už jediný okamžik a naše show, se může stát součástí, vašeho firemního večírku, maturitního plesu, dětské oslavy, narozenin, svatby, městských-obecních oslav, poutích.

Kontaktní údaje

E-mail: info@kouzelniktommy.cz
E-mail: jendatomes@seznam.cz
WWW: www.kouzelniktommy.cz

Kontaktní osoba

Jan Tomeš - Majitel

Mobil: +420 739 505 546
E-mail: jendatomes@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Jindřich Fritsch

Specializujeme se na organizaci kulturních a společenských akcí. Nabízíme kulturní vystoupení staročeské kapely, cimbálové muziky, romské kapely, jazzová vystoupení, staropražský kabaret, kouzelný kabaret pro děti, kulečníkové exhibice, muzikoterapii, mobilní casino, mobilní lukostřelnici, laserovou střelnici, ABBA revival a mnoho dalšího.