• Detail firmy

Jan Toman

Základní popis

Služby v oblasti instalatérství a topenářství. Provádím montáže rozvodů odpadů a vody,domovních plynovodů,ústředního,podlahového a lokálního vytápění.

Adresa

Lipovice 10
384 22 Lipovice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69555133

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti instalatérství a topenářství.

Služby v oblasti instalatérství a topenářství. Provádím montáže rozvodů odpadů a vody,domovních plynovodů,ústředního,podlahového a lokálního vytápění.Eelektrokotlů a krbových kamen. Rekonstrukce bytových jader koupelen na klíč včetně dodávky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@serviskanalizace.cz
WWW: www.tomanjan.cz

Kontaktní osoba

Jan Toman - Majitel

Mobil: +420 607 102 694
Další firmy v oboru

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.

Petr Dobiáš HURT - výroba ohřívačů

Jsme výrobcem zásobníků a ohřívačů vody - bojlerů, stojatých i ležatých akumulačních nádrží, elektrických akumulačních ohřívačů vody včetně kombinací. Jsme schopni vyrobit akumulační nádrž i zásobník vody na zakázku dle projektu a potřeb zákazníka. Výrobou pokrýváme celou oblast České republiky.

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.