• Detail firmy

Jan Tašner

Základní popis

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu v klidném místě, velmi blízko historického centra Litomyšle. Máme pro Vás připraveny tři kompletně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, s možností přistýlek.

Adresa

Lidická 101
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45561079
DIČ:  CZ6308060803
  • Služby

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

E-mail: jan@tasner.cz
WWW: tasner.cz

Kontaktní osoba

Jan Tašner - Majitel

Mobil: +420 777 846 907
E-mail: jan@tasner.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.

HOTEL TRIM

V našem hotelu si můžete vybrat z několika druhů ubytování. Dále nabízíme pronájem salónků pro pořádání seminářů, školení, firemních i soukromých oslav. V hotelu se nachází i nekuřácká restaurace a nebo bowling bar, který je otevřen pro veřejnost.

NOTOS SCHOLA s.r.o.

Nabízíme klidné ubytování v penzionu Schola. Penzion se nachází 14 km od hlavního města Prahy v obci Noutonice a nabízí množství výletních cílů pro všechny věkové kategorie. Mezi další činnosti patří realitní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.