• Detail firmy

Jan Straka

Základní popis

Provádění elektroinstalačních prací v domech, bytových jednotkách panelových domů a u silnoproudých zařízení. Nabídka drobných oprav elektrozařízení, projekční činnosti, zabezpečovacích zařízení, domácích telefonů a rozvodů TV/SAT, CCTV.

Adresa

Škrbeňská 1828
739 34 Šenov

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72979917
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáž a oprava elektroinstalací

Provádíme elektroinstalační práce v domech, bytových jednotkách panelových domů a u silnoproudých zařízení včetně rekonstrukce i montáže.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 272 033
E-mail: info@elektrikar-senov.cz
WWW: www.elektrikar-senov.cz

Kontaktní osoba

Jan Straka - Majitel

Další firmy v oboru

JAN CARBOL

Realizujeme dodávku a montáže rozvodů plynu, topení a vody do rodinných a bytových domů včetně objektů občanské vybavenosti. Poskytujeme revizní a servisní služby a poradenství v oboru voda - topení - plyn.

Ing. Vít Sláma

Nabízíme servis výpočetní techniky, sestavení počítačů, návrhy a realizace rozvodů datových sítí, instalace softwaru či odvirování počítačů.

HASMAN SERVIS s.r.o.

Provádíme kontroly, revize, plnění a prodej hasicích přístrojů a hydrantů. Nabízíme poradenství, školení, zpracování požární dokumentace a auditu bezpečnosti práce. Dodáváme práškové hasicí přístroje, vodní hasicí přístroje, pěnové hasicí přístroje, hasicí přístroje CO2, pojízdné hasicí přístroje, sorbenty, hydrantové systémy apod.