• Detail firmy

Jan Štolka - STAVKO

Základní popis

Jsme ryze česká, soukromá firma s působností po celém jihočeském kraji, která se specializuje na výstavby a rekonstrukce polních a lesních cest a provádění veškerých zemních prací.

Adresa

Mlýnská 361
384 51 Volary

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47215275
DIČ:  CZ520104048

Výrobky, činnosti

Zemní práce

rekonstrukce polních a lesních cest

Kontaktní údaje

E-mail: janstolka@seznam.cz
WWW: www.janstolka.cz

Kontaktní osoba

Petr Štolka - Obchodní ředitel

Mobil: 721 736 793
E-mail: janstolka@seznam.cz

Jan Štolka - Jednatel

Mobil: +420 723 228 691
Další firmy v oboru

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

DLAŽDIČSKÉ A ZEMNÍ PRÁCE - Václav Hubáček

Naše společnost již od roku 1991 zajišťuje dlaždičské a zemní práce. Specializujeme se na pokládku zámkové a kamenné dlažby včetně obrub. Realizujeme základové desky s připojením na kanalizaci, vodu a plyn. V rámci zemních prací nabízíme rovněž terénní úpravy, opravy živičných povrchů či osazení bazénů nebo čistíren odpadních vod. Pro více informací o poskytovaných službách navštivte naše www.

ZVŠ Stavitelství Třeboň s.r.o

Zajišťujeme stavební práce v Jihočeském kraji. Realizujeme stavby na klíč, hrubé stavby, základové desky, rekonstrukce staveb, zateplování objektů, demolice, vodovody a kanalizace včetně přípojek a mnoho dalšího. Provádíme zemní a výkopové práce, opravujeme chodníky, komunikace. Disponujeme vlastní hutnící technikou, stavební mechanizací a trubkovým i fasádním lešením. Jsme profesionálové v oboru.