• Detail firmy

Jan Štoček

Základní popis

Nabízím Vám opravy PC, notebooků. Úzká specializace na odvirování, přeinstalování systémů Windows. Provádím diagnostiky pevných disků (harddisků).

Adresa

Vrchlického 316/8
463 11 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74720155
  • Služby

Výrobky, činnosti

Odvirování, přeinstalování

Kontaktní osoba

Jan Stoček - Majitel

Mobil: +420 776 578 670
E-mail: janstocek@seznam.cz
WWW: servicepc.webmium.com
Další firmy v oboru

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.

ALL System s.r.o.

Specializujeme se na prodej pulsmetrů - měřičů tepové frekvence. Dále prodáváme krokoměry, časomíry, stopky, osobní váhy, sportovní doplňky a příslušenství. Zajišťujeme rovněž autorizovaný servis pulsmetrů značky Polar, s působností po celé ČR. Navštivte náš e-shop nebo přijďte osobně do Korunovační ulice na Praze 7 a vyberete si z široké nabídky. V případě zájmu Vám s výběrem rádi poradíme.

Petr Jeník - Regulace turba

Opravujeme elektronické a elektromechanické části různých zařízení a strojů. Nabízíme opravu elektronické regulace turbodmychadel a opravu regulátorů. Kromě kvalitních a spolehlivých oprav částí strojů nabízíme také prodej repasovaných regulátorů. Kontaktujte nás pro veškeré informace.