• Detail firmy

Ján Štefančík

Základní popis

Zabezpečujeme, parkoviště, zámkové dlažby, stavby, rekonstrukce, novostavby, izolace, svislé izolace, drenáže.

Adresa

Na Mrmově 21
686 01 Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88905250
DIČ:  CZ8611148161

Výrobky, činnosti

Stavby, demolice

Zabezpečujeme, parkoviště, zámkové dlažby, stavby, rekonstrukce, novostavby, izolace, svislé izolace, drenáže. Demolice - odstranění suti. Výkopové práce kde není možné použít stroje.

Kontaktní údaje

E-mail: czechstaveu@seznam.cz
WWW: www.czechstav.eu

Kontaktní osoba

Ján Štefančík - Majitel

Mobil: +420 775 544 781
E-mail: czechstaveu@seznam.cz
Další firmy v oboru

WALFER s.r.o.

Zaměřujeme se na srubové dřevostavby na klíč. Moderní srubové domy, roubenky, zahradní dřevěné chatky i dřevěné sauny dodáme a kompletně sestavíme na místě určení. Pro výstavbu a montáž dřevěných srubových domů zajišťujeme vysoce kvalitní konstrukční profily.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.