• Detail firmy

Jan Šromek

Základní popis

Nabízím návrhy webových stránek a uživatelského rozhraní webových aplikací. Pomůžu vám zvýšit konverze a návštěvnost webu.

Adresa

Radhošťská 2004/5
130 00 Praha 3 - Vinohrady

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73295779

Výrobky, činnosti

Nabízím návrhy webových stránek a grafické práce

Nabízím návrhy webových stránek a uživatelského rozhraní webových aplikací. Pomůžu vám zvýšit konverze a návštěvnost webu.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.sromek@gmail.com
WWW: www.sromek.cz

Kontaktní osoba

Jan Šromek - Majitel

Mobil: +420 732 561 275
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.