• Detail firmy

Jan Spurný

Základní popis

Poskytujeme autodopravu i stěhování. Vozy: Iveco (hydraulické čelo), plachta 18 m3, Fiat Ducato, plachta 26 m3.

Adresa

U Nové louky 54
143 00 Praha 4 - Cholupice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61008940

Výrobky, činnosti

Autodoprava a stěhování

Kontaktní údaje

E-mail: maxidodavky@email.cz
WWW: www.maxidodavky.webnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Spurný - Majitel

Mobil: +420 607 638 938
Další firmy v oboru

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

DATA AUTOTRANS s.r.o.

Provozujeme dopravní agenturu poskytující služby v oblasti autobusové přepravy osob. Naší specializací je zajištění dopravy pro incomingový cestovní ruch. Zabezpečujeme vnitrostátní a mezinárodní autobusovou přepravu osob, pravidelnou přepravu zaměstnanců, školní autobusovou přepravu, kongresovou přepravu osob apod. Organizujeme poznávací a pobytové zájezdy v rámci ČR i zahraničí.