• Detail firmy

Jan Soukup

Základní popis

Nabízím malířské práce, nátěry a nástřiky fasád, střech či klempířských prvků, tmelení a broušení omítek, montáže sádrokartonů a povrchů Oikos.

Adresa

Kamenická 511/38
405 02 Děčín II - Nové Město

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86806611

Výrobky, činnosti

malířské práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 683 153
E-mail: soukup.jan@centrum.cz
WWW: www.vymalovat.net

Kontaktní osoba

Jan Soukup - Majitel

Mobil: +420 737 683 153
E-mail: soukup.jan@centrum.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

STAVBY REJZEK s.r.o.

Naše firma se věnuje rekonstrukcím, zateplení fasád, přestavbám a výstavbám bytů, domů či kanceláří. Realizujeme monolitické schody, zednické a obkladačské práce. Jsme stavební firma z Mostu a našim cílem jsou jen ti nejspokojenější zákazníci. Zajišťujeme výstavbu rodinných domů na klíč.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.