• Detail firmy

Jan Šnajdr

Základní popis

Provádíme deratizaci, dezinsekci, dezinfekci v komunální i obchodní sféře. Vyklízíme sklepy, půdy, byty i dvory.

Adresa

Podsednická 1348/11
615 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68133138

Výrobky, činnosti

Dezinfekce, dezinsekce, deratizace

Kontaktní údaje

E-mail: snajdrjan@volny.cz
WWW: www.dddsak.w1.cz

Kontaktní osoba

Jan Šnajdr - Majitel

Mobil: +420 737 442 745
Další firmy v oboru

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

MVDr. Daniel Honzák

Specializujeme se na profesionální kompletní služby v oblasti deratizace, desinsekce a dezinfekce. Likvidační služby poskytujeme v prodejnách s potravinami, v hotelech, penzionech, v bytech, rodinných domech, v průmyslových budovách atd. Dále nabízíme vyklízení a uklízeni půd a sklepů, ochrany dřeva a sanace vlhkého zdiva.

BENAX s.r.o.

Produkty ECODES pomáhají chránit Vaše zdraví. ECODES vyvíjíme, vyrábíme a distribuujeme jako bezchlorové dezinfekční prostředky. Pro vývoj a výrobu využíváme zkušeností a požadavků zákazníků s ohledem na způsoby využití a aplikací. ECODES dle inovativnímu složení, silnému a dlouhodobému účinku jsou bezkonkurenční. Nepoškozují povrchy, materiály a směsi.