• Detail firmy

Jan Smažík

Základní popis

oplocení, zemní a výkopové práce. Provádíme montáže oplocení klasickým pletivem, průmyslovými panely, montáže zděných plotů včetně výplní, montáže branek a bran manuálních ale i elektricky ovládaných, různé drobné stavební práce

Adresa

ČSLA 119
391 11 Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18324223

Výrobky, činnosti

Pletiva a ploty

oplocení, zemní a výkopové práce. Provádíme montáže oplocení klasickým pletivem, průmyslovými panely

Kontaktní údaje

Mobil: 723 515 095
Mobil: 723 561 851
E-mail: centrumplotu@centrum.cz
WWW: www.centrumplotu.wz.cz

Kontaktní osoba

Jan Smažík - Majitel

Mobil: 723 515 095

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.