• Detail firmy

Jan Sirotek

Základní popis

Provádíme kompletní geodetické práce na celé území ČR - vytyčování na občanských a průmyslových stavbách, mostech, liniových stavbách, zaměření skutečného provedení stavby, zaměření podkladu pro projekt, vytýčení hranic pozemku, geometrické plány...

Adresa

Náměstí 14. Října 1275/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  86610171
DIČ:  CZ7808230265

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní geodetické práce na území cz

vytyčování na občanských a průmyslových stavbách, mostech, liniových stavbách, zaměření skutečného provedení stavby, zaměření podkladu pro projekt..

Kontaktní údaje

E-mail: jan.sirotek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Sirotek

Telefon: 720 363 379
E-mail: jan.sirotek@seznam.cz
Další firmy v oboru

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.