• Detail firmy

Jan Šipoš

Základní popis

Naše firma se zabývá prodejem kvalitních nových přívěsných vozíků za příznivé ceny. Všechny přívěsy jsou s evropskou homologací.

Adresa

Bratří Štefanů 902/71
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66819504
DIČ:  CZ7507073068

Výrobky, činnosti

Přívěsné vozíky

Kontaktní údaje

E-mail: privesyhk@email.cz
WWW: www.privesyhk.cz

Kontaktní osoba

Jan Šipoš - Majitel

Mobil: +420 773 101 801
E-mail: privesyhk@email.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVAR a.s.

Dodáváme ocelové, izolované, technologické, agregátové, offshore a nadrozměrné kontejnery. Zabýváme se kompletními přestavbami kontejnerů dle přání zákazníka.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.

JAKOS KABINY, s.r.o.

Vyvíjíme a vyrábíme kabiny a bezpečnostní zábrany pro vysokozdvižné vozíky, stavební stroje a další manipulační techniku. Dodáváme celokovové i plastové kabiny, polokabiny, samostatné dveře, celé sety nebo jednotlivé díly pro dostavbu. Nabízíme kabiny s vytápěním, osvětlením, ostřikovači a stěrači a s dalším vybavením. Montáž probíhá u zákazníka nebo v naší provozovně.