• Detail firmy

Jan Šerák

Základní popis

Zakázková výroba kancelářského a bytového nábytku, schodišť, dveří a zárubní.Výrobky jsou z kvalitního materiálu, dle vašeho přání-masiv nebo lamino.

Adresa

Žižkova 405
252 19 Rudná

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68583176
DIČ:  CZ7903220182
Rok založení:  1999
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabídka truhlářských prací.

Zakázková výroba kancelářského a bytového nábytku, schodišť, dveří a zárubní.Výrobky jsou z kvalitního materiálu, dle vašeho přání - masiv nebo lamino

Kontaktní údaje

Telefon: 312 690 033
E-mail: truhlarstviserak@abc24.cz
WWW: www.truhlarstviserak.abc24.cz

Kontaktní osoba

Jan Šerák - Majitel

Mobil: +420 605 904 793
Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

KOVODESIGN & TEAM s.r.o.

Atypická kovovýroba - zajišťujeme kovovýrobu a realizace exteriérových i interiérových prvků z oceli, nerezu, kamene či skla. Poskytujeme inženýrskou a poradenskou činnost v zámečnictví.

Jindřich Čížek - ČIKO - kovozámečnictví

Zaměřujeme se na prodej dveřních a vratových systémů. Dodáváme garážová a vjezdová vrata, bránové pohony, závory a kování k branám. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou mříží, plotů a schodišť, a to jak exteriérových, tak i interiérových. Kontaktujte nás pro vypracování cenové nabídky.