• Detail firmy

Jan Sembol

Základní popis

Prodej ojetých karavanů, půjčovna karavanů. Servis a prodej náhradní dílů a doplňků pro karavany. Parkování caravanů a obytných automobilů.

Adresa

Josefa Kotase 55/10
736 01 Havířov

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45204292
DIČ:  CZ6504121459

Výrobky, činnosti

Prodej karavanů a obytných automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 812 636
E-mail: caravan@caravan-slezsko.cz
WWW: www.caravan-slezsko.cz

Kontaktní osoba

Jan Sembol - Majitel

Pobočky

Tomáš Sembol
Milíře . 79
739 34 Václavovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

PNEUSERVIS T&T s.r.o.

Specializací společnosti je kompletní pneuservis osobních, dodávkových, off road automobilů a motocyklů. Provozujeme také prodej pneu, disků a další. Huštění pneu, montáž/demontáž, výměna olejů, vyvažování disků kol, uskladnění pneumatik.

PAVLÍNEK s.r.o.

Zaměřujeme se na oblast vázacích prostředků, zvedací a manipulační techniky, ocelových lan, přivazovací techniky a souvisejícího sortimentu. Nabízíme ocelová lana, vazáky, vázací a jevištní techniku, montované zábradlí, nerezová lana, plošinové vozíky, obrtlíky, jeřábové kočky a háky, úhlové převodovky, lanové navijáky, vázací body či řetězy, lanové svorky, nerezová lanka, vázací popruhy a další.