• Detail firmy

Jan Šebek

Základní popis

Dodáváme a montujeme systémy celoskleněných dveří, příček, sprchových koutů. Nabízíme barevné skleněné obklady, skleněné pracovní desky, zrcadla. Uděláme na vaší pergole skleněné zastřešení nebo zábradlí na vaše schodiště.

Adresa

Svinaře 122
267 28 Svinaře

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71638865

Výrobky, činnosti

Skleněné obklady, pracovní desky, dveře, zábradlí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@celosklenene.cz
WWW: www.celosklenene.cz

Kontaktní osoba

Jan Šebek - Majitel

Mobil: +420 773 208 803
E-mail: info@celosklenene.cz
Další firmy v oboru

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.